Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan hozzak létre egy...

Hogyan hozzak létre egy update. Zip fájlt? Arra szeretném használni, hogy APK fájlokat telepítsek vele recovery-ből

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy mappába belepakolod amit akarsz. Jobb gomb / hozzáadás archívumhoz. Majd kapsz egy zip fájlt, amit átnevezel.
2013. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te ilyen bonyolultan apk-t telepíteni? Másold be a data/app mappába.
2013. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# Nem kéne valamilyen META-INF vagy vmilyen parancs?


2# Megpróbáltam,de nem sikerült!


Azért kéne így telepíteni,mert vannak olyan appok, amelyek a csomagtelepítővel nem mennek fel! Például android 4.0-s appok vagy egyéb más cuccok!

2013. ápr. 18. 15:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Még mindig figyelem ezt a kérdést, tehát ha valaki tudja akkor kérem válaszoljon! :)
2013. máj. 6. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy progi 4.0-ára van, és nem megy fel a telefonodra, mert a tiéd nem 4.0, akkor miből gondolod, hogy ha tákolva teszed fel menni fog? A 4.0 és a 2.3 között nem 1.7 a különbség, hanem egy halom szolgáltatás, funkciók, amik között vannak olyanok, amik a 2.3 kiadásakor még csak tervek voltak.
2013. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos... én főleg nem 4.0-s alkalmazásokat installálnék, hanem pl.: SonyEricsson gyári alkalmazásokat...,mert azokat a csomagtelepítő nem akarja feltenni!!!
2013. máj. 8. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Azokat meg pláne a system/app mappába kell tenni. Azért nem telepíti.

Ha hackelni akarsz, akkor előbb tanulj hogy hogy épül fel a rendszer! Mert így csak egy nagy katyvasz tákolt fost fogsz kapni. Tényleg!

2013. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajna tudom... :/! Ezért gondoltam, hogy inkább megkérdezem és aki tudja az elmondja...
2013. máj. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!