Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sansung Galaxi 3 telefonom...

Gabec198 kérdése:

Sansung Galaxi 3 telefonom van. Előfizetéses vagyok a T-mobil-nál és most tettem rá 100Mb internet elérést. Hogyan tudom ezt használni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogyan tudnám használni ezt? Mert hogyha szimplán megnyitom a böngészőt úgy semmi nem jön be mert azt írja hogy nincsen hálózati elérés. DE hogyha a mobilhálózatok-on belül a hozzáférési pontoknál csinálok egy új hozzáférési pontot és azon keresztül lépek föl a hálózatra akkor attól félek hogy nem a 100Mb netet fogom használni hanem azon kívül kell majd fizetnem. Hogy működik ez? vagy mit csináljak hogy jó legyen?
2013. ápr. 18. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérd le a szolgáltatói beállításokat egy ingyenes SMS-ben. (Legalábbis a Telenornál ezt ingyen SMS-ben lehet lekérni, de nézz szét a T-Mobile-nál, hogy ott hogy van ez, melyik számra és mit kell küldeni szövegként stb.)
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engedélyezd a netet és add meg a jó netbeállításokat. A plusz költségektől meg nem kell félni, ha már egyszer ki van fizetve a 100mb net.
2013. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sansung Galaxi 3?Klónokra nem hiszem,hogy van beállitás! :D
2013. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Nem találtam olyat az oldalukon ahol lelehet kérni ilyet. De ahogy voltam bent az üzletükben ott bekapcsolták az előfizetésembe ezt a GO!NET M nevezetű internet elérést. Csak ugye bár Androidos a telóm és ehhez adatkapcsolatot is bekel állítgatni rajta. Csak nem tudom mik a helyes beállítások a hozzáférése pontoknál mert lehet valamit nem jól állítok be és nagyobb számla fog kijööni. Mert múlt hónapban is így léptem fel netre az ingyen facebook-ra és valéamiért mégsem ingyen volt pedig semmi képeket sem néztem meg.

2013. ápr. 19. 11:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták bent a T-mobilba hogy ha elfogy a 100Mb akkor nincsen túlforgalmazási díj csak belassul a net. Csak hogyha nem jól lépek föl vagy nem jót állítok be a hozzáférési pontoknál akkor nem lehet e olyan hogy plusz költségbe verem magam. Ezért lenne jó ha valaki leírná pontosan elejétől mit hogyan kell használni. Tudom nagy kérés de már máshogy nem tudom megoldani mert bent a T-mobilba a kedves szőke hölgy nem nagyon tudott segíteni csak nemtudom akkor minek van ott..
2013. ápr. 19. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
3. A galaxy 3 nem klón. Semmi köze az s3-hoz :D
2013. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző,3. vagyok!Szerinted a Sansung Galaxi 3 milyen telefon?Samsung Galaxy 3-ról tudok és tudom,hogy nem klón!
2013. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező írta félre. Előfizus teló csak nem klón
2013. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!