Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok pixelhibát...

Hogyan tudok pixelhibát előidézni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval van egy elég drága mobilom,és van rajta 3 pixelhiba,2 kisebb,és 1 nagyobb,de jól láthatóak és zavaróak.Már 2-szer volt szervízben,nem hajlandóak segíteni.4 hónapos a teló,garanciás,fizetem rá a biztosítást,meg kb 20-25ezret havonta a szolgáltatónak.És nem segítenek!Már azon gondolkodtam hogy "csinálok" rá pixelhibát még,hátha akkor kicserélik.Ötlet?
2013. ápr. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én inkább a fogyasztóvédelmet emlegetném legközelebb, ha a szervízben jársz. Ha teheted, vedd fel a beszélgetést valami mp3 kütyüvel. Kérj tőlük egy papírt, hogy milyen indokkal utasítják el a javítást, vagy a cserére jogosító papír kiállítását. Ha akkor sem segítenek, akkor valóban a fogyasztóvédelemhez fordulnék.


[link]

2013. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pixelhibát ne csinálj, mert akkor végképp elesel a garanciális szervíztől vagy a cserétől.
2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ők is javasolták a fogyasztóvédelmet az üzletben :-D Mert sajnos valami független szervízük van,vagy menjek el a legközelebbi T-pontba,mert hogy ott van saját szervízük,és hátha ott majd megjavítják vagy kicserélik.Ja.Azért utazzak fel Bp.re.
2013. ápr. 18. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a szervíz nem tudja javítani, írjanak erről egy papírt. Azzal kapsz egy másik telót a boltban. Én is eljátszottam ezt, bár az mp3 lejátszó volt, a Media Marktban. Sőt, én az árát kaptam vissza. :)
2013. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahol vásároltad az az üzlet köteles a szervízbe továbbításról gondoskodni, nem neked kell küldözgetni.
2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!