Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nexus 4...

Mi a véleményetek a Nexus 4 telefonról?

Figyelt kérdés

Valakinek van vele tapasztalata?

Érdemes megvenni?

Mit tud? Mennyire strapabíró és hosszú életű?

Jöhet minden vélemény:)


2013. ápr. 18. 14:57
 1/6 dirtboy ***** válasza:

szerintem nagyon jó készülék,gyors,nem akad,jó a kijelzője,hardverileg erős bár valamiért nem tudja fullra kihasználni de ettől függetlenül nagyon jó.

támogatottsága meg legjobb.

amennyibe kerül annyit simán megér szerintem.

2013. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor ennél maradok:)

2013. ápr. 18. 16:39
 3/6 A kérdező kommentje:

Vagy mégsem?

Mi a helyzet az LG Optimus 4x HD-vel? Olcsóbb és róla is csak jókat olvasok. Bocsi az OFF-ért, de épp kutatok mert a régi telefonom szórakozik már.

2013. ápr. 18. 17:00
 4/6 dirtboy ***** válasza:

hardverileg az sem egy rossz telefon bár a nexus 4 erősebb és az egy nexus nem pedig sima lg.

nexus 4en én is elgondolkoztam de inkább az optimus g mellett döntöttem ha viszont nexus 4 és 4x hd közt kéne választanom akkor egyértelműen nexus 4.

2013. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor megéri az Optimus 4x HD is?

Mert egy húszassal olcsóbb és azért az sokat számít most az esetemben. Meg ott is meg van a 16Gb plusz bővíthető és a kamera 8MPx.

2013. ápr. 18. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Nexus-t vedd, nekem nexus 4 van, atomstabil, sosem akad, és lesz rá közvetlen android frissítés. (5.0 pl)

Szerintem megéri a +20k-t, de ha már sok lenne akkor vedd az LG-t.

2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!