Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3gs-en nagyon nagy...

Iphone 3gs-en nagyon nagy művelet kicserélni az elő- illetve hátlapot?

Figyelt kérdés

vennék rá újat, mert már igen karcos, az előlap törött is. Egyszer szétesett, hiányoznak a csavarok belőle, akkor 1,5 óra alatt rájöttem, mit hova kell nyomni-dugni, összeraktam... szerintetek megbirkóznék a ház cseréjével is?


Még egy kérdés, bár szerintem baromság, de nem lehet bele nagyobb megapixeles kamerát tenni, igaz? Esetleg nem tudtok valami jó alkalmazást, amivel javítható a képminőség?


köszi


2013. ápr. 18. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Az elolapot (digitizer) a ket also csavar kitekeresevel es egy tapadokoronggal leveheted, a hatlap mar huzosabb,de itt egy step-by-step leiras kepekkel,mit hogy csinalj [link] Ha nullatol kicsit tobb muszaki erzeked van,akkor nem lehet gond
2013. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!