Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy mobiltelef...

Szeretnék venni egy mobiltelefont. Melyik az, ami sok mindent tud, jól bírja a strapát és viszonylag könnyen kezelhető? Az ár annyira nem számít

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 22:32
 1/8 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
A mostani xperia szériák eléggé okosak.. de ha strapabíró teló kell akkor én személy szerint a nokiát ajánlom neked!
2013. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

az iPhone 4S esetleg ha az ár mindegy az 5,

de olcsóbb a Samsung Galaxy SIII, note II,

olcsóbb a legolcsóbb az Alcatel OT ezek is tényleg jól bírják.

szerintem olyat vegyél, ami igazán neked tetszik :)

2013. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az iPhone nem tudom mióta bírja jól a strapát de mindegy...

Én a Sony Xperia Go-t ajánlom. Víz és por álló.

2013. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1 Xperia GO
2013. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ár nem számít, akkor Xperia Z.

Vízálló, erős hardver, 1080p kijelző, por és vízálló, nem strapabíró, de azért jobban bírja, ha leejtik, mint mondjuk egy iPhone, tényleg jó telefon, nem véletlen sikeres az eladások terén is.

2013. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez elég egyértelműnek tűnik akkor :)
2013. ápr. 19. 11:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Na utánna is néztem a Sony Xperia Go-nak és jókat olvastam róla, bár azt írják, hogy gyenge az aksija. Ez mennyire igaz? nekem fontos lenne, hogy sokáig bírja
2013. ápr. 19. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az összes okostelefonnak gyenge az aksija, ennek tudásához képest olyan átlagos az aksija.
2013. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!