Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SamSung Galaxy S3-ra bőr tok,...

SamSung Galaxy S3-ra bőr tok, vagy szilikon tok?

Figyelt kérdés
Hello! Nem tudom melyik tok lenne jobb a telefonhoz, melyik védi jobban. A szilikon, vagy a bőr tok, Ugyebár a bőr tokba bele tudod tenni a teljes telefont, a szilikon tokot meg csak ráteszed a hátlapjára. Az hogy mi a divat nem igazán érdekel, csak az a lényeg hogy megvédje a sérülésektől magát a telefont. Véleményeteket, illetve tapasztalataitokat szeretném kérni erről.

2013. ápr. 19. 04:46
 1/8 anonim válasza:
Nekem nem olyan telóm van de keress magyar ebayen vagy vmi telenor/tmobile/vodafonba hátha van
2013. ápr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem szilikon tokom van, engem amúgyis irritál a bőrtok, de a szilikon eléggé vastag ahhoz hogy ha pofán lerakom nem ér le a kijelzője, ejtettem már le kb fél méterről és semmi baja nem lett
2013. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szilikon tok és a kijelzőre fólia és teljesen jó!De ha minden egyen mm2-ét meg akarod védni akkor vegyél egy bőr tokot.

Nekem egy a hátlapra pattintható műanyag van elől meg védőfólia.A kettő kb.1.000Ft természetesen az ebayen(3db fóliát kapsz).


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bőrtokom van, nem karcolódik a kijelző. A szilikon tok pont a kevésbé fontos részeket védi.
2013. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is most bőr tok van rajta, viszont gondolkozom a szilikon tokon is, a bőr tokból kicsit nehezebb kihalászni mint a szilikon tokból, ami rajta van. Viszont nem tudom hogy mennyivel védi jobban a szilikon tok magát a telefont mint a bőr tok. Meg hogy mennyire strapabíró a szilikon tok, ugyanis nekem nem ritka hogy nyáron 40-50 fokba kell dolgozni, és nem tudom melyik tok bírná jobban.
2013. ápr. 20. 12:04
 6/8 Vortrex ***** válasza:
Szilikon tok. Régen nekem is bőrtokom volt, de mivel nem a tokjában használja az ember, értelem szerűen mindig akkor esett le, mikor nem volt rajta... Aztán meguntam és vettem rá szilikon tokot + képernyőfóliát, ez a legjobb.
2013. ápr. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valaki tudna mutatni egy linket az említett bőrtokról? :)
2013. jún. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vortrex ***** válasza:
...vagy? Rákeresel, hogy galaxy s3 bőrtok.
2013. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!