Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symbian, avagy Android?...

Symbian, avagy Android? Melyik a jobb? (Nokia E6 vs. LG Optimus Pro C660)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdés adott. Mindkettő telefon nagyon bejön nekem, az ára nem annyira súlyosan különbözik, főleg ha használtan veszed. A kérdés az, hogy melyiket érné meg meg venni. Nekem fontos a fizikai billentyűzet, ezért ez a kettő telefon jöhet szóba ami aránylag olcsó és sokat tud. Na de melyik rendszerrel járok jobban? Az Androiddal, vagy a Symbiannal?? Kérnék példákat is, hogy miért azt gondoljátok amit. (Sokan azt hiszik, hogy a Symbiannak vége, de 2016-ig támogatást élvez 100%-osan. Talán utána is, de ez nem biztos. Ezt ne vegyétek figyelembe, mert a támogatás nem érint engem, főleg mivel a Symbian sokkal régebbi mint az Android, így elég sok program van rá stb.)



#telefon #Android #LG #Nokia #Symbian #Nokia E6 #LG C660 #LG optimus pro C660
2013. ápr. 19. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Android. A Symbian halott.
2013. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdéses, Android, nem is fogsz olyan embert találni, aki Symbian-t mondana (na jó, talán 1-2 akad).

És attól, hogy a Symbian még támogatott ugyanúgy halott rendszer, senki sem vesz olyan telefont, Nokia is már WP-re állt át, stb.

2013. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Xperia.floyd ***** válasza:

Én is androidra szavazok. Három symbian már megfordult a kezemben (Nokia 500 , Nokia C5-03 , Nokia N8) , de belőlem nem váltott ki olyan hatást mint az android.


Egyébként mennyiért vennéd az LG Optimus Pro C660-ast? Mert ha kell a fizikai billentyűzet és nem sokkal drágább mint ahol nézted ajánlanám még a Sony Ericsson Xperia Mini Pro-t. Hardveresen végigalázza az LG-t. Lg-t amúgy sem érdemes a "régi időkből" venni , mert az LG nem tudott optimizálni... Sokszor visszaolvasom ezeket a gondolatokat + gyenge hardver van alatta ami nem sokkal erősebb az x8-asomnál , de most 2013-ban már nem fog tetszeni az a sebesség amit egy 2010-11-es hardver nyújt. Akadozik , kevés ram van benne , úgyhogy egy netet , egy GPS-t és akár egy e-mailt megnyitva együtt meg is fulladt a készülék. Szaggatni fog , lassú lesz. Ha körülbelül 20-25.000 Ft-ot szánsz rá , akkor annyiért egy mini pro-t is találsz , ami valljuk be Sony és azok tudnak optimizálni. Játékot nem is említek mert nem tudom a korod , de azt meg már egy egyszerűbb mint a Temple Run 2 is megfekszi talán , pedig annál egyszerűbb játékot na...


Bocsánat a hosszú írásért , de jobb átgondolni , mielőtt a végére pof*ra esni... Tudom milyen és én is újat keresek már :)

2013. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia!


Igen max. 25.000Ft szánok rá. A fent említett telefonokat meg tudnám ennyibe is venni(20-25). Gondolkoztam már Én is az Xperia Mini Pron, de nekem az nagyon kicsi telefon. Tetszik, de túl kicsi hozzám. Az a baj, hogy a Nokia kialakítás nagyon tetszik, nagyon jók a gombok rajta. Viszont volt már a kezembe LG C660, mert a barátnőmnek az van, nem rossz kis telefon. Mindenki az Androidot ajánlja, szóval lehet benne valami. Nekem kétszer volt Smybianos telefon a kezembe(Huzamosabb ideig). Egy Nokia C7 és egy Nokia 3650 (Bár ez elég régi telefon) nekem bejött. Igaz, hogy a C7 nem az enyém volt. Viszont Androidos telefonom sosem volt ami az enyém lett volna.

2013. ápr. 19. 14:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél amit akarsz, de nem tudom minek kéred itt a tanácsokat ha úgyse érdekel, és úgyse fogadodmeg őket.Vegyél Nokiát ha annyira azt szeretnéd,vagy a LG-det de akkor ne gyere ide kérddezni, mert itt más választ nem kapsz.
2013. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem tanácsokat kérek, hanem Pro és Kontra érveket. Miért melyik a jobb stb. Nem azt fogom venni amelyiket Ti mondjátok, hanem a végén úgyis Én döntök, de szerintem előtte "illik" azért kicsit körbe érdeklődni, hogy melyik miért jobb stb. Természetesen kiváncsi vagyok mindenkinek a véleményére, tapasztalatára.


Üdv.

2013. ápr. 21. 21:32
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként néztem pont ma még a Galaxy Y Pro, arról van valami vélemény?
2013. ápr. 21. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Sz@r, mint az elöbbi kettő is.
2013. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Látom nem fogod fel a kérdést... Nem az érdekel, hogy Te szerinted a telefon sz*r-e, hanem az, hogy ezek közül melyik a jobb... Attól, hogy neked bizonyára van egy iPhone-od, attól még nekem nem lesz és nem is kell...
2013. ápr. 21. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincs iphoneom, de innen egyik se jobb a másiknál, mind1ik ugyanolyan sz@r, én csak nem szeretném hogy elpazarold a pénzed de ha te azt szeretnéd akkor vedd azt amelyik neked jobban tetszik, ezek közül mind1. Ha annyira QWERTY-s kell akkor SE Xperia Mini Pro, vagy a sima SE Xperia Pro :

- [link]

- [link]

2013. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!