Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám kikapcsolni a...

Hogyan tudnám kikapcsolni a szenzort? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szeretném kikapcsolni a fényérzékelő szenzort, mert működéséhez több energia szükséges, mint amennyit megtakarít. A közelítésérzékelő hasznomra válik hosszabb telefonálások során, a többi pedig nem fut tudtommal állandóan. Szóval hogyan tudnám ezt kikapcsolni? A telefon egy rootolt, 4.0.4-es androiddal rendelkezik! Az eszköz pedig egy SE Xperia Mini Pro (SK17i).

2013. ápr. 19. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen sehogy.
2013. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztosan van valami szoftveres kezelője, magától esélye nem lenne működni szerintem. De azért köszi a választ! :)
2013. ápr. 20. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt:

[link]

2013. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképp kipróbálom! Elsődleges célom viszont az lenne, hogy azt a kezelőt megtaláljam, ami futtatja. Mert végülis Titanium Backuppal seperc alatt semlegesíteni lehetne. Csak mivel a telefon mindennapos használatban van, nem igazán van kedvem tesztelgetni.
2013. ápr. 20. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetne vele semlegesíteni mivel ez nem egy apk.

És elmondanám, hogy nulla energiát használ.

2013. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, te gondolom még nem láttál android rendszert kibontva! Nem arra voltam kíváncsi, hogy APK, vagy sem, hanem, hogy mi a kezelője!

Hardverhez kell szoftver! Alapszintű dolog. A számítógéped se mukkan meg, ha nincs hozzá megfelelő hangvezérlő!

2013. ápr. 22. 14:59
 7/9 A kérdező kommentje:

"nulla energiát használ"

Persze, álom hajtja és színes cukorbabok fejlesztik a hozzá szükséges energiát. Bár utóbbi nem kell, hiszen álom hajtja! :)

2013. ápr. 22. 15:00
 8/9 anonim ***** válasza:
tény h más telefon de nekem egy Galaxy Nexuson AOKP rom engedi hogy hozzányuljak ennek a szenzornak a müködéséhez.. letiltani szerintem az se engedi.. azaz lehet h nemjol gondolom de ha nem automatán van akkor ki van kapcsolva?..
2013. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2.3.4-es rendszert használok, mert amire nekem kell a telefon, arra ez alkalmasabb. 4.0-val nem kezeli szerintem rendesen a romot, vagy a grafikai gyorsítót. Játszani inkább telefonon szoktam, mintsem gépen, szóval ezért van rajta a "butább" verzió. Lényeg a lényeg, hogy ez a rendszer csak a képernyő fényerejét engedi állítani.
2013. ápr. 30. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!