Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi a lenovo...

Varga Mikeee kérdése:

Miért nem engedi a lenovo smart tab 2 (Android4. 0.4) esem a memória kártyára rakni az alkalmazásokat? Csak a belső memóriára engedi rakni, holott az ugyanojan alkalmazást a samsung g. minim meg engedi.

Figyelt kérdés
beállitottam azt is hogy az sd kártya az alap iirási terület, rootolni nemakarok...kérlek segítsetek már napok ota a googlan kutatok eredménytelenül

2013. ápr. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
root nélkül nem lehet áthelyezni az alkalmazásokat
2013. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért nem? pl.:az android 2.3 mx playert árt tudom tenni sdre,android 4.0.4en meg neem!!!?
2013. ápr. 21. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
mert rendszergazdai jogosultság szükséges ahhoz hogy az alkalmazások állományait módosítsad vagy áthelyezzed őket.
2013. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a galaxy minimen semmi iesmit nemkellet,tudom hogy nem az egész alkalmazást teszi át de a nagyrészét át kellene tenie... meg uugy tudom hogy 2.3 android felet sd kártyára lehet tenni...
2013. ápr. 21. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:
ha rootolva van akkor az alkalmazásokat teljes egészében át tudod rakni nem csak egy részét.így előbb utóbb betelik a kis belső memória hiába csak egy része van rajta
2013. ápr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nekem pont elég lenne de nincs ojan lehetőség hogy sd kártyára hwjezés csak belsőmemoria és tablagép... MIÉRT?ja és a galaxy minim sincs rootolva...
2013. ápr. 22. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!