Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van androidra minecraft?...

Van androidra minecraft? Haigen hogy találom meg?

Figyelt kérdés
Kerestem a Play Áruházban de nem találtam meg a játékot csak háttérképet és hasonlókat...

2013. ápr. 20. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem találod akkor azt jelenti, hogy nem megfelelő a telefonod hozzá (gyenge hardver, nem megfelelő android verzió stb miatt)
2013. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Van Playon Demo(ingyenes) és egész minecraft is(5,49EUR).
2013. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 schumilex55 ***** válasza:

Akad.

[link]


De amúgy itt van az APK fájl, telóra rárakod és feltelepíted aztán meg játszol ha megy a telefonodon:

[link]


Nekem annyira nem jött be, bár egyébként sem vagyok oda a MineCrarft -ért.

2013. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valamit nem értek amúgy a Minecraft-al kapcsolatban...

Kockákból áll az egész játék mégis nagyobb a gépigénye mint 1 jobb grafikájú játéknak... Miért? :DD

2013. jún. 12. 14:30
 5/5 anonim válasza:
Kockákból állnak igen ezt jól tudod de a kockák még több kockákból állnak,azok még többől és azt a sok kockát be kell tölteni, ezért nagy a gépigény.
2013. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!