Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért karcolódik ennyire az...

Miért karcolódik ennyire az Xperia Tipo kijelzője?

Figyelt kérdés
Még 1 hónapos sincs a telefon, nagyon vigyázok rá, és máris egy csomó karc van rajta... rettentően érzékeny a karcokra. Mit lehetne tenni ellene? Fóliát fogok rá venni, de az eddigi karcokat mivel lehetne eltávolítani (egyszerű, könnyű megoldásokkal) Ez előtt a telefon előtt már 2 érintős telóm volt, azok jóval nagyobb strapát kibírtak, és 1 év után sem volt ennyi karc rajtuk. Nem értem, hogy a Tiponál miért van ez!? Ez borzasztó...

2013. ápr. 20. 10:41
 1/6 _Jessy_ ***** válasza:
nem lehet, hogy rajta hagytad a védőfóliát, és az karcolódik?
2013. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem lehet h a zsebedben vagy ahol a telefont tartod van egy kis valami ami karcolja?pl apró pénz,kulcs,fém reszelék,kavics stb..am éredmes megnézni mien kijelzője van üveg vagy plexi?illetve kérdéses h mivel törölgeted a kijelzőt..És ha jól tudom a karcos kijelzőket le csiszoltatni szokták(ne próbáld othon)..de ez attól is függ h miből van...
2013. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs rajta már a gyári fólia, már levettem, mikor megvettem, bíztam benne, hogy az előző 2 telóm nem karcolódott, akkor ez sem fog, de tévedtem :(


Az hogy pontosan milyen azt nem tudom, mármint hogy plexi vagy üveg, de inkább plexi, de passz

2013. ápr. 20. 11:15
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi extra nem értheti, maximum a farmer zsebe, de ott is óvatosan veszem ki, és be :/
2013. ápr. 20. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű hogy a zsebedben hordott óvszer csomagolása karcolja meg. Illetve biztos!!!
2013. ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

xDDDDDDDD Óvszer... Ez jó volt


Na az én válszom: Nem Plexiből van hanem üvegből a kijelzője...És az 1000x Jobban karcolódik akár az óvszered is összekarcolhatta...(nincs kizárva)

2013. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!