Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam használtan egy...

Most kaptam használtan egy iPhone 3g-t, miket kell tudni a használatáról?

Figyelt kérdés

Bár a készülék használt, külsőre remek állapotban van, előlapja fóliázott, hátlapján szinte egy karcolás sincs, persze arra nem mernék fogadni, hogy belül is minden rendben van vele, illetve nem értek hozzá. A beállítások menüpont alatt az infó részben a következők olvashatók:

verzió: 4.2.1 (8C148)

modell: MB496PL

ezeken kívül persze van más is, de arra nincs szükség itt szerintem. hogy megbizonyosodjak a belső állapotáról, persze szándékomban áll szervizeltetni, de előtte szeretnék megtudni legalább olyan dolgokat, mint például hogyan tölthető rá alkalmazás, az iTunes használata hogyan működik, mire jó, aztán van rajta egy bizonyos Cydia és ún. Installous - ezekt sem tudom kezelni, sőt még azt sem tudom, mire jók.

Biztosan nagyon tudatlannak tűnök ezen a téren, de szeretném ha valaki türelmesen elmagyarázná, ha van egy kis ideje, interneten is utánakerestem, de itt talán kerek egész választ kaphatok a kérdéseimre! köszönöm! fail-ek kíméljenek



2013. ápr. 20. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
updateld ios 6ra
2013. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első...jó, hogy a 3G-t nem lehet 4.2.1-nél nagyobbra frissíteni. ebből adódóan egy csomó alkalmazás nem fog jelen formájában felmenni rá. Az Installous meg megszűnt tudtommal, szóval kb úgy tudsz alkalmazásokat rakni, hogyha jailbreakeled, felrakod az AppSync-et, és elkezded keresgélni azokat a régebbi verziós alkalmazásokat, amik még jók 4.2.1-re. Például facebook, de szinte már nincs olyan alkalmazás, ami legfrissebb változatával elmegy 4.2.1-en. ha kaptad, inkább gyűjts még egy kis pénzt, és legalább egy 3gs-t vegyél.
2013. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

itt megtalahatsz minden alkalmazast, ami jo ios 4.2.1-hez :D

2013. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na, reméltem, hogy kapok Én is választ a kérdéseidre, mert Nekem is ugyan ezek a problémáim. Én már rájöttem, hogy kell használni bambán az iTunes-t. Kb. 1 hete kaptam Én is használtan a telót,Nekem ez az első érintős telefonom, de már nagyon kivagyok tőle!!! :) Nem olyan jó ez a telefon már szerintem. Persze, attól függ, mit akarsz vele kezdeni! :) Inkább visszacserélem a Nokia C2-05-öm! :) Számomra az többet tud! Képek törlése, felrakása sima ügy, bluetooth jó, videózni tudok vele, képszerkesztő van rajta stb. stb. Inkább gyűjtök pénzt és veszek valami másikat.

[link]

[link]

Én innen (is) gyűjtöttem infokat, remélem, Nekes is jó lesz! :)

22/L

2013. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!