Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érdemes venni Iphonet?...

Miért érdemes venni Iphonet? Mit tud egy Iphone amit a többi telefon nem?

Figyelt kérdés

Azon kívűl, hogy menő leszek tőle egyesek szerint.

Mit tud az Iphone, amit pl. egy Galaxy S3 nem?



2013. ápr. 20. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Mert vannak Apple fanatikusok, akik minden megadnak azért hogy a legújabb iPhonejuk és iPadjük legyen.Nem jobb semmivel sem, csak villogni egyesek előtt
2013. ápr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Emellett vannak akik be vannak oltva Apple ellen, irigységből utálnak mindent ami e cég égisze alatt működik. Csak az elsőre utaltam vissza :-)


A rendszer egyén függő, kinek ez jön be kinek az. Az iOS stabilabb és kevésbé hardverigényes, viszont a végletekig leegyszerűsített, nagyon kevés állítási lehetőséggel és nulla csicsával.

Az iPhone minőségben veri agyon a mezőny nagy részét.

A Galaxy családdal nem lehet egy lapon említeni ezen a téren.

Persze van amiben rosszabb, különböző anyagi megfontolások miatt az istennek se tudnak végre átállni az USB és egyéb szabványokra pl. Nincs NFC, nem kommunikál normálisan más eszközökkel csak Apple.


Az ára a legkritikusabb pont, emiatt fáj sokaknak hogy nem engedhetik meg maguknak. Ezért viszont nem kell szidni mindenkit akinek van, ha neked nem telik, vegyél olcsóbbat.

2013. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmivel sem tud többet, mint egy akármilyen másik telefon, sőt, kevesebbet.

Igaz, minőségi telefon, de van más minőségi telefon is, hogy csak egyet mondjak, HTC One.

Szoftveresen többre is képes, erősebb, stb.

iPhone és iOS egyetlen igazi előnye, hogy nem akad, (szinte) soha, míg Android egy csúcs készüléken is képes néha. De pl. Nexus 4 ugyanúgy soha sem akad, mint egy iPhone.

Régen sokkal jobb volt az iPhone akármilyen másik telefonnál, menő volt, akinek az volt, és ez még ma is megmaradt a köztudatban, pedig már leköszönőben van.

2013. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Inkább fordítva kellett volna feltenni a kérdést.


Sok olyan dolog hiányzik belőle, ami 1 100ezres Androidos telefonban már megtalálható. Menő nem leszel, maximum körberöhögnek.

2013. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 L4Fleur ***** válasza:

Ezektől a beszólásoktól a plafonon vagyok! Irigy vagyok, meg nincs rá pénzem, chh! Az Xperia S-emmel és a TF300T-mmel (vagy inkább Nexus 7-emmel, mert történt egy kis baleset) inkább meg sem szólalok! Még ha ingyen adnának, akkor se kellene (na jó, maximum eladnám)!

Mit tud egy Iphone amit a többi telefon nem? Semmit! A 4S-t, amit én nyomkodtam, még az egyetlen egy gombja se volt jó! Ennyit arról a szarról!

2013. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!