Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? A HTC One X...

Mit tegyek? A HTC One X telefonom kinthagytam és totál elázott a szakadó esőben.

Figyelt kérdés
Kint hagytam a Htc-t és 4 órával később jöttem rá hogy kint volt, behoztam megtörültem a szilikontokját és magát a telót is.. Utána fél óráig még működött de aztán elment a kép.. Hang és fény az van.. de kép nincs... az a baj hogy a teló hátulját nem lehet leszedni.. MIT CSINÁLJAK!!!???

2013. ápr. 21. 11:35
 1/5 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:
Hát valószinűleg annak annyi.. azonnal ki kelett venned az akkut.. és hagynod kiszáradni 3-4 napig száraz helyen,vagy egy szervízbe elvinek ahol rendbe rakját..így ,hogy benne hagytad az akkut valószínűleg meszeltek neki.. sorry!!
2013. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

szerintem is vége van már,főleg hogy rá kontráztál azzal hogy nem csak hogy nem lett eltávolítva az aksi de még nyomkodtad is be kapcsoltad a kijelzőt.

nem lett volna szabad,ilyenkor minden áramtól meg kell szabadítani a készüléket és alaposan kiszárítani.

máskor ha megint lesz ilyen legalább már tudni fogod de jobb lenne ha vigyáznál a telóra.


én még nagyon régen folyóban fürödtem együtt a telómmal,azóta nem tudok úgy bemenni a vízbe hogy ne fogdosnám át a zsebeimet még akkor is ha tudom hogy máshol van,egyszerűen bele égett az agyamba ez és muszáj megnéznem.

2013. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát jah... ez a szívás.. de amit lehetett kiszedtem és azt is megtörültem most száraz helyen van.. :SS Remélem azért meg feléled..
2013. ápr. 21. 13:36
 4/5 Horváth Zsolt Levi ***** válasza:

dirtboy válasza elég kielégítő sajnos igy van annak vége .. ide igaz a közmondás:az ember a saját hibáiból tanul...sajnos..

sorry.

2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen.. már szerintem is annyi szegénynek de azért köszönöm az biztos, hogy tanultam belőle.
2013. ápr. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!