Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Iphone 4, más a...

Használt Iphone 4, más a modell száma amit software mutat, mit ami a hátulján van?

Figyelt kérdés
Anyuámtól kaptam születésnapomra,65 000-ft ért vette a használt GSM-boltban,más nem volt hozzá töltőn kívül,csak egy blokkot adtak.Semmi gond nincs vele(1 hónapja),a MacBook, felismeri,sync megy itunes-al, tudok vásárolni apple store-ból,de fenti dolog kicsit gyanus lett.6.3.1 verzió van rajta...
2013. ápr. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

6.3.1 nincs, a legújabb szoft 6.1.3.


Ha más a modellszám belül és a hátlapon, akkor a hátlap cserélt, valószínűleg utángyártott.


Milyen függő a telefon amúgy?

2013. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja bocs elírtam,6.1.3 :-)

Amúgy nem tudom milyen függő,nekem most T-mobilos kártya van benne,de azt nem tudom kártyafüggetlen-e.Anyum meg csak annyit kérdezett(nem voltam vele),hogy megy-e T-s kártyával...

2013. ápr. 21. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy független lenne, mivel akkor nem ennyiért adták volna.


Remélem nem fogják letiltani számlanemfizetés miatt. Sok sikert hozzá!

2013. ápr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem,hiszem bár,ha 4-es már van vagy 2 éves gondolom,meg ha fiatalabb akkor lenne rá még garancia nem?

Ettől én is tartok kicsit,de csaknem...Én mondjuk nem vettem volna magamnak ilyen helyen,dehát Anyum jót akart,nem szúrhattam le...:-)

Remélem nem lopott vagy valami...

Egyébként ebben az esetben éünkk valamit a blokkal,ha reklamálni akrnánk vagy mehetünk vele a p..-ba?

2013. ápr. 21. 12:49
 5/5 A kérdező kommentje:
ja és köszi,én nagyon meg vagyok vele elégedve androidhoz képest,pláne,hogy a laptopom is "almás":-)
2013. ápr. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!