Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-ra van olyan...

Windows Phone-ra van olyan oldal mint az androidnak a play áruház? Hol lehet letölteni alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Alkalmazásokat szeretnék letölteni a samsung omnia II re!

Windows pohone 6.5 van rajta!

Hol lehetnek játékokat, facebook, citromail,youtube... stb alkalmazásokat letölteni?

Köszönöm szépen?


2013. ápr. 21. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem windowsphone, hanem windows mobile.És az alkalmazáspiaca 2010 május elején bezárt.A netről tudsz hozzá összehalászni néhány alkalmazást, de ilyenekről, hogy viber, frankó játékok, instagram és társai, ne is álmodj.


A mobile9(pont)com oldalon találsz hozzá alkalmazásokat, ha a telódra keresel, de nem fogsz hanyatt esni a kínálattól, előre megmondom.

2013. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Windows phone 6.5 nincs. Windows mobile 6.5 viszont van. Neked tuti ez van rajta. Ennek viszont nincs alkalmazásboltja.
2013. ápr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagy kár!

Köszönöm

2013. ápr. 21. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Továbbá: youtube és facebook gyárilag van natív alkalamzásként telepítve a telefonra, más nincs.Az sem egy nagy durranás, barátkozz meg vele, olyan, amilyen, mást nem találsz hozzá sehol.Citromail...jó kérdés, szerintem ilyen sincs, legalábbis amikor én használtam Omnia2-t, akkor nem volt.Játékok meg...az sosem volt a windows mobile erőssége(de nekem anno nagyon tetszett a Zenonia nevű mászkálós kalandjáték), ugyanis ez az OS nem social és fun felhasználásra lett kialakítva, hanem mint telefonos pda funkcionáljon.Így leginkább irodai felhasználású alkalmazások vannak rá letölthetők és elérhetőek.
2013. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!