Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Padfone 2 vs SONY Xperia Z?

Peti831214 kérdése:

ASUS Padfone 2 vs SONY Xperia Z?

Figyelt kérdés
Érvek-ellenérvek? Lehetőleg olyanok válaszoljanak akik használnak ilyen telefont, telefonokat!
2013. ápr. 21. 15:05
 1/6 amcsih ***** válasza:
Csak egy tanács: az Asus padfone 2 220ezed körül van, tehát azon a pénzen inkább vegyél egy Samsung Galaxy S4-et, de ha nem akkor inkább a Sony, mert olcsóbb, és ugyanazt tudja.
2013. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az árakat nem tudom, mert külön nem láttam sehol Padfone 2-t, csak PadStation-nel vagy mivel együtt, úgy meg 260 ezer, abból ha mondjuk 60k a Station akkor 200-ért még mindig sok.

De mivel nem tudom az árakat ezért ezt nem nézem, ha kb ugyanannyiba kerül akkor döntsd el az alábbiak alapján:


Hardveresen ugyanaz, de a Padfone 2-be "csak" 720p-s kijelző van, viszont szebb, mint az Xperia Z-ben a TFT kijelző (Padfone-ba az egyik legszebb IPS kijelző van).

A Padfone közel stock Android-ot futtat, Xperia Z meg a Sony saját UI-ját, ami szerintem nem túlságosan szép, nézd meg neked melyik jön be jobban (de természetesen Xperia Z-ből is lehet stock Androidot varázsolni).

Xperia Z por és vízálló, ami jól tud jönni néha.

Kb ennyi.

2013. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
T-Mobileban Xperia Z 185 ezer, Padfone 2 195 ezer! Két éves előfizetéssel! Most telik le a húségidőm és meg akarom újítani és kedvezményes készülékváltással akarom kihozni a készüléket! T-Mobile szerintem ASUS-nál csak a telefont adja, a tabletet nem! Végül is így árban majdnem ugyan az a kettő! Galaxy S4 még nem kapható és árát is homály fedi egyenlőre a T szolgáltatónál!
2013. ápr. 21. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem annyira érdekel a vízállóság, akkor én Asus mellett döntenék.

Hisz az Xperia Z-nek tényleg csak annyi az előnye, hogy víz/porálló, és 1080p-s a kijelzője. De 1080p nem garancia arra, hogy szép is, hisz az csak a felbontás, több múlik a kijelző típusán, amibe viszont jobb az Asus.

2013. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Minden téren jobb az asus!! Tudom mert padfoneom van az ismerősömnek meg z-je... sokkal jobb fényereje van az aksirol nem is beszélve főleg hogy a stationba van mégegy sokkal nagyobb aksi....már meg van 4 hónapja es sosem voltam lemerülve mert hazaérek és ráteszem a dokkolót :) ezt s arról irtam
2013. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 eve vettunk 3-an telefont en padfonet egyik haverom egy z1-et a masik pedig egy s4-et en a padfonet hasznalom egyszerse fagyott eddig semmi gond jelenleg 293 zene 12 jatek es 1026 kep van rajta a z1 meg birja de panaszkodott haverom, hogy az aksija annyira mar nem jo de az s4 egy az egyben tonkrement
2016. jan. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!