Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság milyen mobiltelefont...

Manapság milyen mobiltelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Érintőképernyős okos telefonok körében érdekelne, hogy melyik fajták a legjobbak árban és minőségben. Új telefont szeretnék venni, de nem tudom eldönteni, hogy milyen legyen.

Samsung,Sony,Nokia ?? Írjátok a típust is!



2013. ápr. 21. 21:26
 1/4 dirtboy ***** válasza:

neked meg árkategóriát kellet volna írnod.

én is teló vétel előtt állok már döntöttem a rendelést le is adtam nem sokára itt is lesz.

LG optimus G /E975/,felső kategóriából és azon belül is a megfizethetőbbek közül szerintem a legjobb.

utána az xperia z-t mondanám de az már 170ropi körül van az meg sok érte.

ha felső kategóriában gondolkozol akkor neked is ajánlom a G-t.

2013. ápr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z,Nokia Lumia 920,Samsung Galaxy S3/4,LG Nexus 4,HTC One (X(+))
2013. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha felső kategóriás telefont keresel akkor:

- ha nem értesz hozzá: iPhone (mindenki ismeri, és általában elfogadott, hogy jó telefon)

- ha szeretsz vele bíbelődni: Android (alapból is okosak, de ha értesz hozzá sok mindent ki lehet hozni belőlük)

- ha sok Microsoft-os cuccot használsz akkor: WP8 wp7.8-at felejtsd el


amúgy mielőtt eldöntöd, gondolkozz el mit használnál a következő 6-8 évben, mert egyikről átállni a másikra nem kényelmes (contactok vagy az apple-nél vagy a google-nél vagy a Microsoft felhőben lesznek) és jó-párévig nem nagyon fog megújulni a piac...


én nekem Lumia920-am van (WP8) én elégedett vagyok vele, de kevés embernek javaslom: ha sok appot akarsz meg 1001 játékot netalántán Flash-t akkor ez nem jó választás :D


- BlackBerry Z10: prototípus telefon, én szívtam a WP 7.0-val is (mármint nem szívtam mert szerettem, de pár dolog a 7.5-ig hiányzott belőle) ha nem vagy RIM mániás akkor 1-2 éven belül érdemes újra megnézni a BB telefonokat.

2013. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legfőbb kérdés, hogy mennyiért.

Mert így nehéz ajánlani.

Alsó kategóriában az Xperia Tipo a legjobb, középben az Xperia U, Sola, P, S, felsőben meg a Nexus 4, Optimus G, Xperia Z, Htc One, Galaxy S4, Lumia 920, Iphone 5.

2013. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!