Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOkia Lumia 800, Mou-ról mi a...

NOkia Lumia 800, Mou-ról mi a véleményetek? :D

Figyelt kérdés
Én személyszerint szeretem,mert kicsit visszahozza a gyerekkori tamagochimat..de érdekelne mások véleménye is,akik esetleg már tovább jutottak a baby szintnél,hogy lesz-e változás,nől-e stb..vagy csak a kinézetét változtathatom.

2013. ápr. 21. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem Mou, hanem Pou akarna lenn! nem?

Ez nekem is meg volt androidon, de letöröltem, amúgy, nem rossz játék szerintem, csak, nem szerettem vele babrálni!

2013. ápr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi! A Nokián Tényleg Mou, a neve, csak azt hittem, hogy el lett írva, mert az androidon Pou-nak hívják! :)
2013. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feltettem, megnéztem megetettem, lemostam a pofáját ugrált fel, fejeit lövöldöztem a többi fejhez. Kiléptem, majd egy elegáns hosszantartó ujjnyomással előhoztam a törlés menüt, s oda tettem ahová való szerintem. :D de érdekelt mi ez a láz körülötte. Ha szereted játsz vele, én maradok a logikai játékoknál.
2013. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 5000 aranyért megvettem a grow potiont. És megnőtt, most viszont a frissítés alkalmával kicsi lett újra. Na mindegy. :D

Nem játszok vele amúgy sűrűn, mivel uncsi kicsit, és nincs annyira fejlesztve mint az androidon. Unaloműzőnek mondjuk tökéletes.

2013. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a véleményem ami a négyesnek. Unalom űzésnek jó. Egyébként én sem értem, mi értelme van. Kicsit tamagocsi benyomásom van az ilyen játékoktól. :d
2013. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!