Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Családbarát kedvezménnyel...

Családbarát kedvezménnyel kapcsolatban egy kérdés? Lent olvasd.

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy ha a mai napon megrendelném a kedvezményt vagyis 25-én meddig fog tartani? 31 ig? vagy olyan mint a t-perc, hogy 30 napig jó?!?! A t-mobile oldalán ezt írták: "A kedvezmény 2009. szeptember 30-áig vehető igénybe." De a 1430-on pedig azt mondták, hogy okt.1-től megváltozik a díjcsomag. CSak annyit fog változni, hogy 5 ember vonható be a kedvezménybe. Várom válaszotokat. Előre is köszike.
2009. szept. 25. 17:39
 1/2 anonim válasza:
Nekem küldtek sms-t (már hónapok óta meg van nekem rendelve), hogy meghosszabbítják okt. 1-től, de azt nem írták, hogy meddig, és hogy mik az új feltételek. Azt sem tudom eddig hány embert lehetett belevonni.
2009. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem már több, mint 1 éve van. A t-mobile mindig egy bizonyos időszakra adja a kedvezményt, és mielőtt az lejár, általában meghosszabbítják. Nekem ez már a 3. hosszabbításom lesz, ami okt 1-től indul újra. Nem kell tenned semmit annak érdekében, hogy továbbra is aktív maradjon. Amíg a t-mob adja ezt a kedvezményt, addig neked folyamatosan aktív marad, ha csak közben le nem mondod.
2009. szept. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!