Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a Samsung Galaxy Y?

Figyelt kérdés
A véleményeket, tapasztalatokat előre is köszönöm!
2013. ápr. 22. 15:57
 1/4 anonim válasza:

nekem ilyenem van de elég sok macera volt már vele...

pl. amikor sokat játszok Happy Jumppal vagy ezekhez hasonló játékokkal, egyszer csak megbolondul benne az a kis kütyü, ami érzékeli, ha elfordítod a telefont...szóval érted. Vagy mondjuk van, hogy csak így elmegy a hangja vagy nem tudom és amikor zenét akarok lejátszani, valami olyasmit ír ki, hogy nem támogatott fájltípus vagy ilyesmi.

Újabban az a szokása, amikor nincs levéve róla a hang, magától átállítódik és csak azt veszem észre, hogy pittyen egyet, és visszaállítja magán a hangot. Arról nem beszélve, hogy k.rva gyorsan lemerül. Nekem minden nap kell tölteni, mert játszok is rajta meg minden, de azt bírom nagyon, hogy letöltöttem egy ilyen alkalmazást, ami mutatja, hogy hány %-ig van feltöltve, töltöttem mondjuk egész este, reggel látom, hogy 100%, ahogy leveszem a töltőről, már csak 97%...De amúgy más ismerőseimnek is nagyon gyorsan merül, pedig ők tényleg csak telefonálásra meg ilyen nagyon alap dolgokra használják.

Persze lehet, hogy csak pont az enyém ilyen, nem tudom, mindenesetre nem ajánlom.

15l

2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy elavult telefon. Nem éri megvenni.
2013. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a tökért tud ennyire "népszerű" lenni ez az okádék...


Ja, persze galaxy név van ráírva...

2013. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha reálisan nézzük, akkor az egész telefon mindenestül nem ér 15000-jél többet.

A kijelzője botrányosan pixeles, a színei rondák, a betekintési szöge szinte 0, a hardvere halál gyenge, és már 3 éve elavultnak számít, az anyaghaszálata pocsék, a 2 megapixeles kamera egy vicc, és ehhez még hozzájön a régi rendszer, és a rossz optimalizáltság. És ne feledkezzünk meg az iszonyat kevés RAM-ról se.


Ha jót akarsz, akkor vegyél ennyiért Xperia Tipo-t. Az Minden téren fényévekkel jobb.

2013. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!