Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberrysek! Melyik készülék...

Blackberrysek! Melyik készüléket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék BB készüléket vásárolni. Már nagyon régóta vágyom egy ilyen telefonra, de nem igazán tudom, h melyik a legjobb, melyiket érdemes megvenni...

Nekem nem jön be az érintőkijelző, tehát ez nem feltétel, hogy olyan (is) legyen.

Írjatok tapasztalatokat, kinek melyik készüléke van és mennyire van vele megelégedve!


köszönöm!!



2013. ápr. 22. 16:08
 1/1 anonim válasza:

nekem blackberry bold 9790-em van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. qwerty billentyűzete van, és a képernyője érintős. a fényképező illetve többi médiás része nagyon jo :) fantasztikus képeket lehet vele készíteni. az aksija birja egy napig, pedig hallgatok zenét illetve fbozom is elég sokat. ami hátránya a blackberryknek, hogy az androidos alkalmazások nem elérhetőek rá, de nagyon jo alkalmazások vannak a blackberrykre is

remélem segitettem :)

2013. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!