Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fóliakérdés? Hogy is van ez?

Fóliakérdés? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Rendeltem a mobilomra egy védőfóliát, csak németnyelvű szöveg van hozzá, de érthető. Eltávolítottam a "step 1-et, tökéletesen illeszkedik a képernyőre, viszont a felületén van egy 'step 2' feliratú fülecske, amit lehúztam de nem jött le vele újabb lap, azt hittem, ez is lehúz magával egyet. De nem, csak maga a fül jött le, és alatta ragacsos maradt... Ami nem igazán akar lejönni. Most hibás lett volna, és van rajta még egy lehúzható felület? Vagy a ragacsot kezdjem vmivel leszedni? Köszi elöre is!
2013. ápr. 22. 21:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldva!!! Le lehetett húzni még egy réteget, csak a fülecske volt túl gyenge :)
2013. ápr. 22. 22:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!