Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt szertném megkérdezni hogy...

Botos1986 kérdése:

Azt szertném megkérdezni hogy mi lehet a probléma? Samsung galaxy s3 minim van 4.1.1 nem tudok belépni a play áruházba bekapcsoláskor ezt irja ki :A (z) com. Google. Process. Gapps folyamat leált. és ez után még azt is kiirja (a play áruház lelát

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 11:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt a problémám. Utána nézegettem és csak 1 megoldást találtam. Gyári adatok visszaállítása. Ez konkrétan minden letöröl.. Mintha most vetted volna a telefon és nyelvtől elkezdve mindent be kell állítani. Csak ezt tudom ajánlani, mivel elég sok helyen utána néztem, és hogy mi működött és csak ez. Remélem segítettem. :)
2013. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha esetleg e mellett döntesz itt éred el: Beállítások->Biztonsági mentés és visszaállítás->Gyári adatok visszaállítása. :)
2013. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
értem ,köszönöm szépen a segitséget megprobálom
2013. ápr. 23. 21:24
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget sikerült megcsinálnom ahogy irtad !!!!!!
2013. ápr. 23. 22:03
 5/11 anonim válasza:
Nagyon szivesen.! :)
2013. máj. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Zsoldos Marcell válasza:
Nekem is ez a problémám, de kicsit sajnálom törölni a programokat, mert van közöttük fifa 12, nedd for speed most wanted ( új ), Nba Jam, stb. :)Gondolom nektek se volt kevés alkalmazás a telefonon, akár tabon.
2013. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azokat a programokat a visszaállítás után magától letölti. Legalább is nekem letöltötte mindet magától. :)
2013. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 netuser válasza:
93%

Itt a megoldás!

Egyszerűbb mint gondolnád. :-)


[link]

2013. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 neful válasza:

Tényleg nem kell legyalulni a videon megfelelő megoldás van!


Gúglis letöltés lett erőszakosan leállítva, nincs köze illegális szoftverhez, nekem nincs is.


Köszi

2014. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igaz,hogy ez már elég régi beszélgetés, de nekem is előjött a probléma. Viszont a linkelt videó időközben nem elérhetővé vált. Valaki, aki esetleg emlékszik rá (bár tudom, kicsi az esély) leírná, mi volt a videóban, illetve hogy hogyan is kell megoldani? Előre is köszönöm. :)
2016. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!