Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok mennyi ft-ba...

Mit gondoltok mennyi ft-ba fog kerülni az új "olcsó" iphone?

Figyelt kérdés

Nem is rossz ötlet itt az ideje hogy a szegényebb emberek is hozzájuthassanak apple termékekhez megfizethető áron.

[link]



2013. ápr. 23. 16:47
 1/3 LTK ***** válasza:
HA lesz egyáltalán új iPhone. Szerintem kamu, mert az Apple mentalitásba nem fér bele az "olcsóbb" megoldás. Arra ott vannak a korábbi 4/4s modellek, nem fognak a saját maguk által felállított minőségi mérce alá menni semmi pénzért.
2013. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, elképzelhető.
2013. ápr. 24. 21:07
 3/3 anonim válasza:
ez még pletyka, íme: azért hajtogatják, mert kínában és indiában rengeteg ember él (a világ legnépesebb országai, többen vannak mint eu és usa összesen, amit nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni), és ha csinálna az apple olcsó iphone-t ami a pletykák szerint 300-325 dollár, utánna lehet számolni kb. 70 ezer ft körül lesz (ha lesz), akkor sokkal több pénz ütné a markukat... És szerintem nem csak a kínaiak miatt, mert szerintem európai ember is venne ennyiért apple terméket. A samsung az egyik legynagyobb ellenfele az apple-nek, (a samsungnál rengeteg a kínálat, olcsó, drága, nagyon olcsó, közepes ár. Míg az apple-nél csak drága cucc van) és hogy az apple legyőzze a samsungot, ahhoz szerintem az iphone 5s kevés lesz... szerintem valószínű az olcsó iphone érkezése, kezdik belátni hogy kell gondolni azokra az emberekre is akik nem akarnak 200 ezret kiadni egy készülékért, még ha lenne is pénzük rá, mert szerintem sokan vehetnének, csak nem arra költik, vagy vesznek olcsóbban samsungot :)... szerintem ha jön olcsó iphone attól még ugyan olyan minőségi és nagy márka lesz az apple, mint eddig is volt, nem változtat semmit, több pénze lesz az apple-nek
2013. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!