Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a telefonomat...

Feltöltöttem a telefonomat Tesconál 3000 forintért, kaptam SMS-t, amiben leírta az úgy egyenlegemet (helyesen). De miután lekérdeztem az egyenlegemet, ott egy ezressel kevesebb volt. Miért?

Figyelt kérdés
tesco,sms,feltöltés,egyenleg
2013. ápr. 23. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt tartozásod?
2013. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arról értesítettek volna,nem?
2013. ápr. 23. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg.

Esetleg előfizetett szolgáltatás? (pl.: internet, vagy emelt díjas sms valami?)

2013. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na lehet,hogy itt van a baj.Lehetséges,hogy nem mondtuk le azt az internetszolgáltatást ami az első 2 hónapban 90 forint,aztán több.Köszi a segítséget.Utána járok.
2013. ápr. 23. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tuti. Külön le kell mondani, mert amikor nem tudja levonni, akkor kapsz SMS-t, hogy felfüggesztik, de amint lesz elég kess rajta ismét aktiválják, ami persze levonással jár.
2013. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!