Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb operációs...

Melyik a legjobb operációs rendszer? Android, ios vagy windows phone

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 18:22
1 2
 1/13 Marcell 10.6 válasza:
20%
Szerintem android. Mindig azt használom. Megbízható és gyors!
2013. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem speciel a Windows Phone tetszik a legjobban. Már lassan másfél éve Nokia Lumia 800-at nyúzok és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve bár már tervezem hogy lecserélem egy WP8-as telefonra.
2013. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy legjobb.Mindenkinek más a legjobb.Nekem Android 4ever,wp-re,iOSra rá se nézek.
2013. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 WyLToR ***** válasza:
IOS nem fagy , megbízható
2013. ápr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

wp-nem fagy és megbízható.


Egyébként ez a kérdés teljesen szubjektív. Én pl androiddal kezdtem. Nézegettem a wp-s nokiákat. Néztem mi ez a szar. Aztán megnymkodtam kicsit. És mégis annál kötöttem ki. Kellemeset csalódtam benne.

2013. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha adhatok egy jó tanácsot ne hidjetek el sok mindent.

Ezzel azt akatom mondani hogy ne halgassatok egymásra a telefon választásban mert, a mai világban (én így látom )

hogy az android a sok cuccal, az iOs a minőséggel és a windows phone a szerénységgel. Igen jól hallottátok a szerénységgel. Ugyebár a windows és az aple jó pár éve verseng. A windows az olcsó jó dolgokkal és az aple ajó minőséggel. Ezt az aple vitte mert, nem olyan rég az aple több bevételre tett szert mint a windows.Na most visszatérve a telefonokra mindenkinek más tetszik. Csak még egy dolgot. Hogy a windows és az aple rendelkezik a legnagyobb tapasztalattal a computereknél mert, ugyebár az andrioid csak a telefonoknál. Úgyhogy az android egy idő után el fog vérezni.Szerintem ez egy 10év múlva be fog következni.úgyhogy a windosw vagy az ios. Nekem nokia lumia 800 jött be.GYŐZZÖN A JOBBIK!

2013. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Apple a minőség? Ezt nem gondolod komolyan? Leejtesz egy iPhone-t, sz*rrá törik a kijelzője, nem úgy mint egy bármilyen más márkánál (Nokia, Sony, Samsung), vagy legalábbis messze nem olyan mértékben. De az tutifix, hogy az Apple nem gyárt strapabíró cuccokat, tehát erősen megkérdőjelezném, hogy tényleg jó minőségű kütyüket gyárt-e.
2013. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tudod a kérdés az operációs rendszerről szól.


Nincs itt semi telefonról szó,.

2013. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 vickielikepou válasza:
Nekem is ez a véleményem az Androidról.Egy idö után teljesen el fog veszni-kimegy a divatból!
2013. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 vickielikepou válasza:
Amúgy nekem a Windows phone jön be.Tapasztalatból mondom.A tabletom Androidos a telóm Windows phone 8 as.Ha mondhatok valamit.......A telóm sokkal jobb!De igaz,kinek mi a jobb!Mindenkinek más!
2013. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!