Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vegyek független okostelót?

Hol vegyek független okostelót?

Figyelt kérdés

Megbizható olcsó gyári garis legyen a teló az összes tartozékkal van ilyen bolt??

Mobil expresszről mit gondoltok milyen

mik a személyes tapasztalatok?

Link a boltról: [link]

a válaszokat előre is köszi

jókért zöld kézjár !!!



2013. ápr. 23. 21:50
 1/5 A kérdező kommentje:
JAés miket ajánlotok 55 60k ig
2013. ápr. 23. 21:55
 2/5 dirtboy ***** válasza:

ez a mobil express nagyon jó hely,ajánlani tudom,most vettem onnét egy optimus G-t.

előtte felhívtam őket,leinformáltam hogy minden úgy van e ahogy írták,tudod nehogy aztán valami turpisság legyen.

elmondtak mindent rendesen.

leadtam a rendelést neten.

felhívtak utána megmondták előre mi melyik napon lesz.

csütörtökön rendeltem én,pénteken ők,nekik megérkezett hétfőn,futárnak is adták és kedden azaz ma megérkezett.

futár fel is hívott mielőtt ide ért,az is plusz pont,valamint a csomag követő rendszer is jó volt.

folyamatosan értesítettek róla mi zajlik.

szóval bátran vehet onnét mert tényleg jó kis boltnak tűnik ezek alapján.

ja és persze tartozékok minden járt hozzá,és elég olcsó volt.az árak áfával együtt vannak,jó pár gsm boltnál apró betűben írják hogy nincs áfa rajta azzal vigyázni kell nehogy végül meglepetés érjen ha netán nem veszed észre.

2013. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
ja és ilyesmi árban xperia p-t ajánlanám,az a mobilextressnél 65ropi 12hónap garival.
2013. ápr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És 40-50k között mit ajánlanál?

Akkor teljesen megbizható azt mondod?

2013. ápr. 24. 21:05
 5/5 dirtboy ***** válasza:

50korül xperia szintén és sola névre hallgat.


szerintem megbízható bolt,nekem korrektnek tűnik mert tényleg minden úgy történt ahogy azt mondták,a telóm meg náluk volt a legolcsóbb is ráadásul minden gsm bolt közül.

2013. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!