Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Miro-t vagy Xperia...

Xperia Miro-t vagy Xperia Sola-t vegyek?

Figyelt kérdés

Árat most ne nézzük, és ne az alapján válaszoljatok légyszi, hogy melyik hogy néz ki, stb.. lehetőleg olyan aki kicsit konyít hozzá vagy tapasztalta őket, és légyszi egy indokot is :) Sajnos nem tudok dönteni a kettő között :(

Mobil teszteket érdemes olvasni róluk



2013. ápr. 23. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Sola sokkal jobb mivel 2 magos CPU van benne és Mali 400-as GPU míg az Xperia Miro-ban csak egy 1 magos 800 MHz proci és egy Adreno 200-as GPU van.
2013. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. A Sola oda vissza veri hardverben, a kamerája is jobb, szóval ez elég egyértelmű a Sola avára.
2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de állítólag az akksija elég fos, azt írták mobilarénán, hogy egy intenzívebb használat mellett (én elég intenzíven használnám) van hogy 8-9 óra alatt meghal :O
2013. ápr. 24. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

És gondolod hogy a Miro nem merül gyorsan?

Amúgy is, nappal használod , éjjel meg felteszed a töltőre.

Szerintem nem olyan nehéz, én is igy csinálom.

2013. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az nem para ha éjjel tölteni kell, minden éjszaka töltöm amúgy is.. Miro akksijára nagyon jó kritikákat írtak minden tesztben, állítólag átlagnál erősebb kínzás mellett sem szükséges minden nap tölteni..
2013. ápr. 25. 22:19
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, meg ami még talán legfontosabb nekem, ZENE! nagyon fontos hogy milyen a zenelejátszója, hangszínszabályzó, és mennyire szólnak tsiztán és hangosan a hangok, mert nagyon zenés vagyok, ez vesszőparipám.. főként fülesben fontos ez (fülhalgatóm baromi jó), de az se utolsó, hogy kihangosítva milyen.. ezek fontosak
2013. ápr. 25. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Itt 3-an ajánlottuk a Solát, de látom te a Miro felé hajlasz.

Nekem Sola van, a gyári zenelejátszóval nem volt valami hangos, de miután letöltöttem a Power AMP zenelejátszót, lehetett rajta dobni egy kicsit, és még nem is recseg. Fülhallgatóval meg valami Istenkirály hallgatni a zenét, nagyon jó basszus van rajta, meg jó hangos.

A miro-t nem tudom.

2013. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!