Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ice Cream Sandwich-en mitől...

Ice Cream Sandwich-en mitől lesz használhatatlan az összes Google szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Galaxy S II-ről van szó, az említett verziójú androiddal.

Röviden annyi a probléma, hogy néha megáll működni a legtöbb Google szolgáltatás:

-nem lehet keresni sem a google.hu-n, sem a beépített keresővel egyik böngészőben sem

-a Youtube nem tölt be semmit

-a Play Store szintén nem tölt be


Ezek ellenére más weboldalak simán működnek, és el lehet hárítani a fenti problémákat egy szimpla újraindítással, de ez elég idegesítő, amikor gyorsan lenne szükségem a fentiek valamelyikére.

Másnak esetleg van ilyen problémája, vagy megoldása rá?


2013. ápr. 23. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a telefont visszaállítani a gyári értékekre.
2013. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már megvolt, előtte is csinálta már.
2013. ápr. 23. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám volt.

Gyári beállítások visszaállítása kellet volna nállam is, de nem Az ICS-el hanem a szoftver frissítése előtt + a memkártya eltávolítása, és 2. 3. bekapcsolás után betenni vissza úgy h leformázod géppel...

Visszálítottam a gyári beállításokat és újraraktam megint az ICS-t, készülék javítás módban.. és a memet is formáztam géppel. Nekem attól megjavult. Nekem Xperia-m van.

2013. ápr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Google.
2022. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!