Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik xperiát ajánljátok...

Melyik xperiát ajánljátok ezek közül? (Indokokat is írjatok please)

Figyelt kérdés

xperia P , xperia Miro , xperia Sola , Xperia U , Xperia go

Előre is köszi a válaszokat és a segítséget :)



2013. ápr. 24. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Xperia P, mert azt legjobb esetbe nem kell már lecserélned, de ha igen, akkor is elegendő lesz még sok évig, mind hardverben, memóriában, stb.
2013. ápr. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
xperia u 2 magja nem egy nagy durranás meg rossz a belső memória mérete....
2013. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Énis a xp P-n gondolkozok a legjobban. Nagyon tetszik hogy fémből van plussz hardwerileg se rossz. Lehet hogy a P lessz a végső döntés :)
2013. ápr. 24. 14:16
 4/9 anonim válasza:
51%
én is éppen a miro és sola között vergődök! :) am a P valóban nagyon jó telefon, de szerintem az, hogy a belső memóriából összesen kb 13 gigát használhatsz az nem jó.. szerintem nagyon kevés. (nekem legalább is tutira kevés lenne, rengeteg a zeném stb.)
2013. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül a P a legjobb, utána a Sola meg az U.

És az U igenis nagy szám, egy telefon sincs abban a kategóriában, ami versenyre kelhetne vele.

2013. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy nem nagy szám a telefon csak többet vártam el egy dual core-tól.

De mindenképpen a P.

2013. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:))) húú most megnyugtattatok , már nemfogok vacilálni , megveszem a Xp P-t :) köszi mindenkinek ( am mostani telóm egy lg optimus l3 dual , nagyon megvagyok vele elégedve ,de kifogok költözni ausztriába és kell egy olyan telefon ami független (ok , ezt is kifügetleníthetném , de inkább veszek majd egy xp P-t előfizusan kint. A telómba a alap 1gb tárhely mellett egy 2gb-s microSD--m van , ami már kissé szűkös , de nekem a 13gb a P-be tuti hogy elég lessz.))
2013. ápr. 24. 22:52
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés :P mien színben vegyem a xperia P-t??? (feketébe és szürkébe is nagyon tetszik , de félek hogy ha feketét veszek akk egy idő után lekopik róla a festés. (a szürke verzió elvieg nincs festve) szerintetek?
2013. ápr. 24. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog lekopni a festék. Már több fekete xperia-m is volt és SOHA nem "kopott le" a festék.
2013. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!