Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipad minire hogyan tudok...

Ipad minire hogyan tudok videót, zenét rakni a pc-ről? Több lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy iTunes kell hozzá, de azon belűl melyik opciókra kell menni a másoláshoz? A Zöld kéz megy annak, aki segít!

2013. ápr. 24. 10:22
 1/4 reptoid ***** válasza:
100%

Rádugod a gépre. iTunes megnyit, jobbfelül meg fog jelenni egy új gomb, iPad felirattal. Rámész, aztán felül zene fül, kiválasztod a kézzel szinkronizálást, aztán kiválogatod azokat a zenéket, amiket rá szeretnél tenni. Végül rámész a szinkronizálás gombra.

Ha nem látsz zeneszámokat az iTunesban, akkor előtte be kell raknod őket az iTunes könyvtárába. Ez úgy a legegyszerűbb, ha csak simán bedobálod őket egyesével vagy akár mappástól az iTunes ablakába.


Videónál ugyanez.

2013. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a zöld kéz!
2013. ápr. 24. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Videohoz van egy olyan tipp, hogy keress egy jofajta videolejatszo programot ipad-re, nekem pl avplayerhd ez. Telepitsd fel, majd itunes-nel a programok-fulnel alul lesz egy kulon resz a lejatszo-programnak. Ott lesz egy Talloz-gomb, rakattintasz, megkeresed, mit akarsz felmasolni es oke gomb.


Ezzel a megoldassal nekem szinte minden formatumot megeszik sz ipad-om.

2013. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is zöld kéz.
2013. ápr. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!