Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iphoneom le lett tiltva...

Ha az iphoneom le lett tiltva (mert jelkódzárat kért, és én olyat tutira nem állítottam be:S) akkor mit lehet csinálni vele? Voltam ma a vodafone-nál és azt mondták, hogy ha ők megcsinálnák, minden letörlődne.

Figyelt kérdés
De nekem viszont fontos képek, adatok vannak rajta. Nem lenne jó, ha azok mind eltűnnének, illetve telefonszámok... Próbáltam az eredeti jelszavamat, de semmi, ezt nem értem.

2013. ápr. 24. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig valóban csak törléssel lehet megoldani sajnos. Pár adatot vissza lehet nyerni igen körülményesen jailbreak-kel (képek: [link] ), de ez sem 100%-os. A sima adatok, kontaktoknak annyi valószínűleg, hacsak nem használtad az iCloudot (ha használtad, akkor viszont minden fent lehet, képek, kontaktok etc).

Amit a vodánál csinálnának, azt otthon is tudod iTunes-szal, csak restore kell recovery módban.

2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Butaság.


Ha azon a PC-n tudsz csinálni restoret amivel korábban is volt syncelve akkor nem vesztesz el semmit, restore után vissza tudod tenni minden adatodat, vagy pedig egy korábbi biztonsági mentést vissza tölteni.


Ha nem tudsz ugyan azzal a géppel restoreolni akkor ugrik minden adat.

2013. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, és mindenki tudja hogy egy letiltott iPhoneról egy kattintás biztonsági mentést készíteni, hisz csak azt a kódot kéri az iTunes, amit soha nem tudtál.

*sarcasm off*

2013. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis olvasnivaló:

[link]

2013. ápr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de ezt most még így sem értem teljesen. :(

Szerintem az lesz a megoldás, ha a garanciával együtt beviszem a vodafonhoz. (Még csak kb. 2 hete van meg..!)

2013. ápr. 27. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Felesleges bevinned. Annyi hogy restoreolod azon a számítógépen amivel eddig rakosgattad rá a zenéket, filmeket stb. Ha kész akkor felajánlja hogy vissza pakol neked mindent ami a telefonon volt előtte.
2013. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogyan lehet restoreolni?
2013. ápr. 28. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Rádugod számítógépre, arra amivel eddig használtad, majd itunesban a telefonnál lesz olyan lehetőség hogy restore.
2013. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült! :)


(Az igaz, hogy sajnos a képek, és stb. letörlődtek, de legalább továbbra is használható, és semmi baja!:)

2013. ápr. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!