Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor élettartamát...

Akkumulátor élettartamát hogyan tudnám növelni?

Figyelt kérdés

Nemrég frissítettem az xperia u-mat ICS -re, és előtte volt olyan hogy 2 nap és 10 -órát kibírt használattal is, most pedig egyik napról a másikra lemerül :/

pl ha ma feltöltöm 14:00 -ra

akkor holnap 12-13 óra körül már 20-25% körül van.

előtte semmi ilyen nem volt... (Mármint 2.3.7-esen)

Kikapcsoltam a billentyű visszajelzést , meg ezeket..az élő hátteret is lekapcsoltam. viszont találtam egy olyan beállítást az ' Eneregiagazdálkodás ' menüpontban, hogy

,, Bővített készelnéti mód " de nekem úgy tűnik hogy ettől jobban veszi le az aksit..

ötletek?



2013. ápr. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
RAM tisztítása, képernyő 10-20% fényerőn, am ez az aksi élettartam bőven normális sztem. Mégiscsak android.
2013. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mádásor válasza:

Az egyik módszer pl.: Ha akkor töltöd fel az aksit ha teljesen lemerült.

A másik meg az, hogy nem hajtod a telefonodat mint állat. Ezt értem úgy, hogy nem futattsz egyszerre 7-8 progit. Ez a processzor kapacitását is csökkenti. Javasolt program a Juice Defender.

2013. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mádásor válasza:
Nekem például 4-5 napig bírja az 1250 mAh-s aksival úgy, hogy napi 1-3 órát hallgatok zenét és be van kapcsolva a wifi és játszom rajta
2013. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt már szószerint kérdezte valaki...


a háttérben fut valami, még akkor is, ha úgy hiszed nem.


A bővített persze hogy viszi a naftát...

2013. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 25. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!