Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb a Samsung...

Kittycica94 kérdése:

Mennyivel jobb a Samsung galaxy s3 mint az 2s?

Figyelt kérdés
Vacilálok vacilálok,de nem vágom h mennyivel jobb..azt látom hogy 2helyett 4magos a proci, de a kinézete nekem jobban tetszik a 2nek! Kis segítséget tudtok adni?
2013. ápr. 24. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél kettest, mert már azon is minden elfut, semmi olyan program nincs, ami kifejezetten a 4 magot igényelné. És a kettes valóban jobban néz ki, ráadásul nem Pentile Matrix hanem Super Amoled Plus (ami jobb), meg még azok a baromságok sincsenek rajta, mint az S3-on például az S Voice.
2013. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 katonaad válasza:
a 3as sokkal jobb
2013. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokal szebb az s3, főleg fehérben, aztán ott a nagyobbkijelző, amit pl igen élvezek, és gxalorlatilag rzzel ki is merül, esetleg hosszabb távon biztosan frissebb androidot fog kapni, ami hardware igényesebb
2013. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az s2 néz ki jobban, az s3-nál kevés rondább telefon van.


Viszont a kettő közül az s3 jobb, mivel sokkal erősebb hardverben, szebb a kijelzője, mivel hd-s, és nem 480x800-as, ami akkora méretû kijelzőn pixelesnek számít, a kamerája is jobb képeket készít.

Viszont az s3 árán vehetnél egy Nexus 4-et, ami minden téren jobb az s3-nál, meg értelemszerűen az s2-nél is.

2013. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az S3-nak nagyon jól eltalálták a formatervét.Tökéletesen illik a kézbe(még a kisebbe is)Értelem szerűen az a jobb és már viszonylag olcsón is hozzá lehet jutni.Egy jó ideig mindenre elég lesz,de azért megnézheted a Nexus 4-et hiszen az fix hogy tovább lesz támogatott.
2013. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!