Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Androidos telefonom lelett...

Béluskaah kérdése:

Az Androidos telefonom lelett zárolva a képernyőzár miatt! Nem tudom feloldani, mert nem emlékszem a megválaszolandó kérdésnek a válaszára, és a google+-ra sem tudok bejelentkezni! Hogy tudnám kikerülni a képernyőzárat?

Figyelt kérdés
Hogy tudom kikerülni ezt a képernyő záras hülyeséget!? Anélkül hogy bevigyem a tmobile-ba mert 3-4 hét míg megcsinálják!..

#Android #kikerülés #képernyőzár #Sony ericcson xperia mini pro Sk17i
2013. ápr. 24. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
A factory reset szokott segíteni.
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az mi? nem értek hozzá! megköszönném ha segítenél!
2013. ápr. 24. 17:53
 3/9 anonim válasza:
100%

Kapcsold ki a telefont!

Bekapcsoláskor a bekapcsoló gombbal együtt nyomd a főmenü, és a hangerő fel gombokat is!

Tehát 3 gombot nyomsz meg egyszerre, és tartod nyomva néhány másodpercig...

Ekkor a szervízmenü fog megjelenni!

Abban a hangerő fel, vagy hangerő le gombbal lemész a factory reset menüponthoz!

a bekapcsológombbal belemész!

meg fogja kérdezni, hogy biztosan formázod-e!

Ugyanígy a hangerőgombokkal lemész a yes-hez!

Bekapcs gombbal rámész!

Ekkor szépen reseteli a telefont!

Amikor kész van, a menüben rámész a reboot-ra!

Újraindítja a telefont!

És kész is!

2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ui.: csak saját felelősségre!

Maga a folyamat biztonságos, de ha nem azt nyomod, amit kell, akkor tudsz problémát okozni, javaslom inkább vidd el valakihez, aki csinált már ilyet!

Nem ördöngősség, ha megmutatja, utána menni fog egyedül is!

2013. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát ezt hálásan köszönöm! Majdnem 5000Ft-ba került volna a megcsináltatása a MédiaMarktban, pedig csak 5 napja vettem a telefont... Ez jó nagy g*ciség amúgy, hogy elrontja az programozó a feloldást és utána pénzt kérnek el...
2013. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
és ha ez a sony xperia x10 minimnél nem működik?:(
2013. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hallo! :) Rájöttem már.. :) Bedugod a gépbe, leszeded hozzá a drivert kiválasztod milyen telefonod, van és szoftver frissítés--> telefon/táblagép javítása a szövegben kékkel van kisbetüvel azt a folyamatot végig csinálod és puszi :* :)
2014. máj. 7. 18:30
 8/9 anonim válasza:
Helo :D LÉGYSZIVES TUDSZ LINKET KÜLDENI HONNAN TÖLTÖTTED LE A DRIVERT? Fontos lenne nekem is ugyanaz a baja :D
2015. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rumromeo válasza:
Nekem is ez a baja megadnád azt a drivert??
2016. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!