Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az xperia x8-as telefonomon...

Mádásor kérdése:

Az xperia x8-as telefonomon miért nem működik a wifi? Tovább lent.

Figyelt kérdés
A következő problémák álltak elő! Látja a hálózatokat, rá is kapcsolódik (mármint kiírja, hogy IP cím lekérése), de utána vagy sokáig csinálja ezt vagy pedig azt mondja, hogy kapcsolódás sikertelen. Ez azért érdekes mert ott ülök a router mellett. A routerben nincsen letíltva semmi se. Azóta van ez amióta új android lett rátéve.
2013. ápr. 24. 17:44
 1/3 anonim válasza:
nekém is volt x8-asom és ez nálam is sűrűn elő fordult, DE tudomásom szerint xperia x8-ra nem készűlt a gyárinál ujjabb android rendszer, mivel nem lenne képes futtatni azt. persze lehet frissíteni (rootolni) stb. de ezeknél fenn áll a veszély hogy nem vállnak be. szerintem a frissítés okozza a hibát.
2013. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pontosan milyen frissítés??

Hiába állítom vissza a beállításokban a gyári rendszerre csak a mostani 4.1.2-es rendszer elejére állítja vissza.

2013. ápr. 25. 16:37
 3/3 anonim válasza:
Nekem az volt a megoldás, hogy előfizettem a legolcsóbb, legrosszabb netre, és úgy mentem fel a wifi-re nekem asszem bevált! :D De utánna töröltem az előfizetést és működött továbbra is ;)
2013. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!