Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Xperia tipo-ról?...

Vélemények Xperia tipo-ról? Megéri venni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan megéri.
2013. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem, pici kijelző, szinte alap kamera. nincs benne semmi extra. alsókategória az androidos telok közül
2013. ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Megéri nagyon meg venni!! Nekem is ilyen van és nagyon jó,de ha szeretnél a telóról még infót megtudni írj nyugodtqn privátba! :) Utolsó hülye vagy!!!
2013. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól hogy nem egyezik a véleményünk nem kell a másikat lehülyézni! a másik ha megnézed a mostani telokat akkor azokhoz képest a cpuban használt szinárnyalatban kamerában is gyenge. sonynak xperia sorozatának a leggyengébb telója. viszont ha csak telefonálásra ill smsezésre kell megteszi, de nem ez volt a kérdés! és ráadásul ár érték arányban nem éri meg!
2013. ápr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Alsókategóriás telefon- azok közül a legjobb! A kamerája nem annyira jó, de megteszi. Nekem tetszik, hogy kicsi, nem egy fél tégla. Nagyon olcsó, megéri megvenni.
2013. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megéri.
2013. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! (tipó van nekem is). Igen megéri megvenni megbízható gyors telefon! Nem fagy le! A nagy játékok is simán fut rajta(pl: gta3 rajta van és nem fagy és nem is lassú a teló,pedig nagy játék.. :). CSAK NE T-MOBILOSAT VEGYÉL!!!!!!
2013. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!