Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2. új telefonszámom zaklatnak...

2. új telefonszámom zaklatnak ismeretlen emberek. (telenor) mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

újonnan rendesen kemény pénzért megvettem a telefonom kb 1éve.

a szám amit kaptam teljesen új volt elvileg.

folyamatosan behajtós sms ek érkeztek rá, emberek hívogattak

fenyegetőzve "hogy azonnal add ide az xy-t" "talán elloptad a telefonját te féreg?" ilyenek..


hosszas utánajárás után kibuliztam hogy ingyen kapjak egy új számot.

most ugyanez a cirkusz, rákerestem a delikvens re akinek az ex-számát megkaptam , ő úgy néz ki egy bronzos maffiózó, most olyan telefonokat kapok, hogy lenyomoztatja hol lakom kivágja a szívem, tartozás visszafizetést követel stb


mit csinálhatok? miért nem tud a telenor végre egy "szűz" számot adni?

nem dicsekedni akarok, de nem egy olcsó telefon volt, ennnyi pénzért elvárnám hogy ne zaklassanak az ilyen orsós bimbó félék..


2013. ápr. 25. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
telszámot a rendszer random módón generálja. a ha egy számot megszüntetnek, akkor kb 6 hónap után kiadhatják. amúgy 1220 ügyfélszolgálatnál dijmentes számcserét lehet kérni.
2013. ápr. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!