Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki akinek Sony Xperia...

Valaki akinek Sony Xperia J-je van?

Figyelt kérdés

Mi róla a véleményetek? Tényleg kritikán aluli a hardvere? Van valami még, amivel nem vagytok vele kapcsolatban megelégedve?

Biztos nem én vagyok az egyedüli, aki a J-n gondolkodik, éppen ezért kérném ki a véleményeket! Sok érte az 58.000 ft?


2013. ápr. 25. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

NaNagyon sok!

A hardver tényleg kriktikán aluli, gyakorlatilag az Xperia Tipo hardvere van benne 1ghz-re felhúzva.

58000-et abszolút nem ér, max 35000-et.

Ennyért már majdnem kapsz egy Xperia P-t, ami minden fényévekkel jobb.

És olcsóbban kapsz Xperia U-t, és Sola-t ami hardverben szintén fényévekkel jobb.

2013. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beviz Elek ***** válasza:
Èn 25èrt vettem mini pro-t ami azonos szinten van, csak kisebb, de van qwerty bill. Az exemnek a j tetszett.... most szidja. Csajos, tetszik neki, de semmit nem èr
2013. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!