Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le 1 nap alatt az...

Miért merül le 1 nap alatt az iPhone-om? További lent!

Figyelt kérdés

Most kaptam körül belül 2 hónapja egy iPhone 4 készüléket. De mostanában alig bír ki 1 napot. Este felteszem a töltőre, reggelre feltölti, és utána 10 perc után már csak 90%-on van.

Ezek az alkalmazásaim vannak rajta; LogosQuiz, Viber, Chrome, Gmail, Yahoo, YouTube, Instant, Subway Surf, Temple Run.

Mitől lehet? S.O.S

Csak normális válaszokat kérnék! :)



2013. ápr. 25. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
37%
Esetleg nem lehet hogy fent van Wi-Fin és közbe frissíti az appokat?
2013. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ja nekem iPodTouch 4g-m van, és nekem ki bír egy napot is Wi-Fi nélkül.
2013. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem, mert nincs előfizetésem az internetre. A bluetoth sincs bekapcsolva!

?

2013. ápr. 25. 19:22
 4/21 anonim ***** válasza:
Vibert szedd le!!!
2013. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A viber biztosan nem szívja. a surf játék ellenben esélyes, nekem is egy játék merítette le ilyen durván, de próbálgatnod kell, egy-egy programot törölj (az adataid megőrzése mellett vagyis ne véglegesen töröld ki) egy-egy nap, figyeld a telefont, aztán telepítsd vissza, ha nem az a "ludas". A viber nekem kb 3 éve fenn van és egyáltalán nincs gond. Nekem sem és az ismerőseimnek sem, iphone 3gs-en, 4-en és 5-ön is tökéletes, nem merít. kb annyira szívja valami neked, mintha aktívan menne pl a navigon?... SZóval szerintem csak próbálkozni érdemes. mondjuk ha tippelni kellene, én az utolsónak említett 2 játékra gondolnék, de lehet hogy egyik sem ezek közül .
2013. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
melyik szoftver van rajta? bár például nekem ugyanúgy bírja, i4-es tulajok nagyon sokat panaszkodnak, hogy amióta frissítették 6.1.3-ra, jobban merül a telójuk. egy valamit nem tudok, hogyan működik csak sejtem. esetleg attól függetlenül, hogy az adatforgalom ki van kapcsolva, lehet 3g hálózatot használja(bár szerintem ha adatforgalom le van nyomva, akkor 2G-t használ). alkalmzásaid között nem nagyon van olyan, ami esetleg háttérben valamit használhat. az persze hozzá kell tenni, hogyha sűrűn nézegeted, akkor alapból se bír ki 1 napnál sokkal többet, nekem átlagosan olyan másfél napot bír, de ha nem netezek csak zsebben van, akkor 2-3 napot is.
2013. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nezd meg be vane kapcsolva a bluetooth, 3g es a fenyero nincse allandoan maxon. Hogyha mind ez be van kapcsolva es egyfolytaba jatszok akkor nekem 7 orat birja.
2013. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5-ös, nézz csak utána, rettenetesen sokan panaszkodnak a viberre..
2013. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nincs bekapcsolva se a wi-fi-m, se a bluetooth-om!

Akkor mi lehet a baj? :/

2013. ápr. 26. 14:40
 10/21 anonim ***** válasza:
Vibert törölted már?
2013. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!