Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem hallom a másik...

Miért nem hallom a másik felet a telefonban?

Figyelt kérdés

Huawei y200 a telefon. Eddig minden rendben volt.

Akartam telefonálni kicsöng meg minden, fel is veszi a másik fél, de nem hallok semmit! Azt, hogy ő hall-e nem tudom....

Próbáltam már kikapcsolni a telefont meg vissza, de akkor sem jó...

A tetejébe most megjelent fent (ahol a wifi, bluetooth, térerő ikon van) egy telefon jel előtte 3 csíkkal... ez most mit jelent? Nagyon ideges vagyok! Mellesleg előfizetéses, ez nem azt jelenti, hogy telefonálok, ugye?


2013. ápr. 26. 14:13
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Nyomjál sürgősen egy újraindítást, ha minden változatlan, akkor egy factory resetet (előtte telefonkönyv mentés!).

Ha ez sem segít, ideje a garanciális érdeklődésnek. Már ott ahol vetted.

2013. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hurrá!..... semmi sem segít. Még nincs fél éves a telefon.
2013. ápr. 26. 14:18
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Én mindenképpen rákérdeznék a boltban, ha tudják, melyik a gyógyvarázsgomb, akkor mutassák meg, ha meg nem, akkor qvagyorsangaranciába mert különben...stb. :)
2013. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A boltban nem tudtak semmit, szerviz.
2013. ápr. 26. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!