Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel ot 995van. Eddig...

Alcatel ot 995van. Eddig alcatel ot 991em volt. Ezen valami véget nem jön be a 0. facebook. Meg semmi wifin be jön minden a beállításnál is néztem de nem tudom mi lehet a baj . :/ Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Wifi (WLAN) hálózaton telefonkészüléktől és böngészőtől függetlenül a díjmentes Facebook Zero oldal nem elérhető.


Azaz ha WIFIn vagy akkor ne azt írd be hogy 0.facebook.com


Amúgy is ha wifin vagy minek az ingyenes facebook?

2013. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

na le írom normálisabban..

A Wifi nagyon jó.

De mobil netem valamiért nincsen. semmi pedig kellene lennie. és valamiért nem jó

2013. ápr. 26. 16:00
 3/3 Balázs88 ***** válasza:

ha használtad a wifit és 3G-re váltanál, tedd pár másodpercre repülőgép üzemmódba, majd kapcsold ki és kapcsold be az adatot.

Szoftveres hiba miatt van gond jelenleg a váltással, elvileg itt a nyakunkon a javítás.

2013. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!