Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » KÉne egy olyan linket ahol...

Mádásor kérdése:

KÉne egy olyan linket ahol fenn van a flashtool?

Figyelt kérdés
(xperia x8-as telefonomat akarom vele visszaállítani a gyári szoftverére), mert amennyi linket néztem ott mindig kellet valamit regisztálni vagy nem is működtek és kéne egy olyan link ami megbízható és jó.
2013. ápr. 26. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Google első találat.

[link]

2013. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Xperia.floyd ***** válasza:
[link] Igaz regisztrálni kell , de én innen szedtem le a v0291-es verzióját mivel nekem kicsit egyszerűbbnek tűnik mint az új. Egyébként miért kell a gyári szoftverhez flashtool? Ha nincs nyitva bootloader (remélem jól tudom , hogy akkor nem rakható újra ) akkor a SEUS-sal újrarakod és finished.
2013. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azért kell mert ami most van rajta android 4.1.2 azon a wifi nem működik
2013. ápr. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!