Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Htc one, galaxy s4 (snapdragon...

Tr1gergo kérdése:

Htc one, galaxy s4 (snapdragon) vagy galaxy s4 (exynos)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

HTC One.

Jobb kijelző, jobb anyaghasználat, prémiumabb telefon, szebb is maga a ház és szerintem a Sense 5 is, de ez relatív, nem akad egyáltalán (SGS4 kicsit akad), olcsóbb is (bár még itthon nincs ár).

2013. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sgs4 szerintem. HTC nekem nem jön be, samu kamerája jobb, nekem ez a legelső szempont. Meg úgy az egész UI és kényelmi szolgáltatások jobban a samsungban. Anyagminősége a One-nak jobb, de emerre pakolsz egy covert és kész. Sose értettem ezt a fém fétist.


És Exynos verzió, ha venni akarsz várj vele, ne a snapdragonost vedd. Exynos gyártása lassú, de pár hónap (2-3) múlva szerintem jönnek ide is.

2013. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!