Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a telefonommal? Mit...

Lambo96 kérdése:

Mi lehet a telefonommal? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Mini.

Az a bajom vele, hogy a WiFi kinlódik benne. Szóval miután bekapcsolom a telefont, akkor még jó, aztán egyre csak lassul. Fel-le csatlakozik a wifiről még akkor is, ha mellettem van. Aztán amint kikapcsolom a wifit, a telefon begyorsul. Ha néhányszor ki-be kapcsolom a wifit, akkor meg egy idő után már nem akarja bekapcsolni, hanem csak hibát ír. Újraindítás segít csak. Mi legyen vele? Nem tudom elvigyem-e szervízbe. Volt már valakinek hasoló problémája? Illetve a telefon rootolva van, szóval ha így viszem a szervízbe, akkor szólhatnak érte? Vagy gyorsan kapjam le a superuser-t?


2013. ápr. 27. 10:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy a listában ott van a wifi, amire csatlakozna a telefon, de van sokszor, hogy nekem kell rácsatlakozni, mert a telefon nem fog.
2013. ápr. 27. 11:19
 2/2 anonim ***** válasza:
érdekes viselkedés az tuti.. ha már rootolva van akkor megprobálhatnál feltenni 1 másik rom-ot.. ha meg nem jó akkor vissza mindent eredetibe és gari... amúgy ELVILEG a felhasználonak joga van a saját rom használatához.. a készülék hw-ere vonatkozo garancia nem függ össze a software-el ha csak nem kifejezetten olyan szerződéssel vetted ahol tiltják a sw modositást... Az android nyilt forráskódú szóval nem kéne h baj legyen.. ha gariztatod jobb visszaállitani mindent alapra..
2013. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!