Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia800ra hogyan tudnék...

Lumia800ra hogyan tudnék zenét letölteni?

Figyelt kérdés

Nem a Zunenal próbálkoztam,mert nincs most számítógép itthon,hanem csak simán a beemp3ról töltöttem le zenét(elvileg),de ha kilépek a netről,akkor már nemhogy nem tudom elindítani a számot,de mégcsak nem is találom a telefonomon. Nagyon kezdő vahyok,légyszi segítsen valaki!

Előre is köszönöm!


2013. ápr. 28. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a Zune-al tudsz rátenni,máshogy nem lehet!
2013. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A direkt letöltést a WP nem támogatja.
2013. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg még ezt megpróbálhatod:

1. ellenőrizd, h tényleg lementette e a fájlt, úgy h megnézed csökkent e a szabad tárhely annyival amennyi az mp3 mérete.

2. ha igen akkor a mediaplayerben keresd a médiakönyvtár frissítése (?), v valami hasonló menüpontot amikoris a player atnézi a teljes memóriát és kilistáz minden megtalált fájlt. Ezek után már le kell hagy játsza, ha megtalálta őket. Ha ezek után sem találod a letöltött állományokat akkor csak sz.gépről tudsz felrakni rá. Ja és ezt a frissítést persze minden új letöltés után meg kell ismételni (legalábbis, ha a letöltött anyagot azonnal meg akarod hallgatni/nézni), v telepakolod a memóriát és elég egyszer, v belátásod szerint.

2013. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!