Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani valami nagy...

Tudtok mondani valami nagy képernyős telefont?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, mint az LG Optimus G, csak kicsit olcsóbban.. tudtok nekem írni ilyen telefonokat? Nagyon megköszönném:)

2013. ápr. 28. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A Note 2 van ilyen méretben. Csak az vagy drágább, vagy kicsit olcsóbb.

Mennyire olcsó legyen?

Amúgy a Samsung idén fog kiadni pár telefont, amiben vacak kijelző lesz 2 maggal. lesz 1 5.8"-os WVGA vagy qHD kijelzővel, és lesz egy 6.3"-os HD kijelzővel. Bár nem tudom, hogy úgy lesz-e, mint az S4, hogy 2+2 magos lenne-e.. Mert akkor az 1 jó dolog. Szerintem azoknak majd olcsóbbaknak kell lennie. Ha pedig érdekelnek a kínai telefonok is, akkor ha a neten keresgélsz, vannak ilyen nagy kínai okostelefonok, azok általában olcsóak, csak nem tudni, hogy milyenek, mivel igen noname-ek.

2013. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nexus 4


nekem optimus G-m van,126ért vettem szerintem bőven megéri a pénzét.

gondold meg mielőtt végleg döntesz.

2013. ápr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az olcsó nagy kijelző érdekel (de a Note2 és a Nexus4 sokkal jobb)

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ZTE skate telom van 42ezerèrt vettem több mint 1ève nekem bevált :)
2013. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!