Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom egy...

Krisz7500 kérdése:

Elhagytam a telefonom egy Nokia luminát, hogy tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyakorlatban: sehogy.

Elméletben: 1000-féle módon. Viszont mivel gyakorlatban tűnt el és nem elméletben, 99%, hogy egyik elméleti módszer sem fog eredményre vezetni.

2013. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kacsacsoruemlos válasza:
www.windowsphone.com weboldalra felmész, beírod a felhaszn neved jelszavad, lekéred hol van a telefon.
2013. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jack Alvin ***** válasza:
Ha még emlékszel rá hogy azon a napon holjártál mert akkor menj oda ,de lehet hogy valaki elvitte már magával
2013. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA bekapcsolatad a telefonon a helymeghatározást, akkor windowsphone.com és onnan meg is tudod csörgetni, le tudod tiltani a használatát, illetve meg tudod keresni helyileg.
2013. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma zároltam a telefont! akkor most nem tudják ugye használni? Pontosan meg adja hogy hol telom és ha nincs ez be kapcsolva akkor mi hogyan tovább?
2013. ápr. 29. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!